Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki używania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

×
Dodaj do ulubionych Mapa strony
certyfikaty, dyplomy
TRANSPORT

SKIERNIEWICE

TRANSPORT DO SKIERNIEWIC I W PROMIENIU 40 KM W CENIE ZAKUPIONEGO TOWARU

ZACHODNIOPOMORSKIE

TRANSPORT DO CZAPLINKA , DRAWSKA , ZŁOCIEŃCA I W OKOLICY 40 KM W CENIE ZAKUPIONEGO TOWARU
produkcja drzwi i okien w firmie Dendro-Pinus
image

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Powyższa witrynka przedstawia w wielkim skrócie czym zajmuje się firma Dendro-Pinus. Nazwa jej pochodzi od łacińskich słów określających podstawowy materiał jaki wykorzystujemy w procesie produkcyjnym - czyli drewno sosnowe. Firma istnieje od 1996 roku.

Na początku zajmowała się drobnymi usługami stolarskimi, z czasem jednak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku przekształciła się w małą firmą produkcyjną stolarki budowlanej.  Z pasją podchodzimy do naszego zawodu i staramy się produkty nasze nie traktować jako wyrób z taśmy lecz wlać w nie odrobinę naszego serca i ducha artyzmu, dlatego też każdy produkt jest wykonywany indywidualnie pod potrzeby klienta. Cały proces technologiczny prowadzony jest w naszym zakładzie począwszy od przetarcia drewna na traku poprzez suszenie obróbkę aż do ukończenia produktu w malarni i okuwalni.

image

Drzwi drewniane wykonujemy w oparciu o drewno wielowarstwowo klejone i obłogowane naturalnymi okleinami w grubości 2 lub 4 mm. Produkty pokryte są ekologicznymi lazurami lub farbą w dowolnym kolorze RAL.

Drzwi zewnętrzne wykonujemy w grubościach 68 lub 58 mm z wypełnieniem wewnątrz pianką poliuretanową.

Drzwi wewnętrzne mają grubość 42 mm. Do wypełnień w drzwiach używamy wysokiej klasy sklejek wodoodpornych. Okucia stosujemy z regulacją w trzech płaszczyznach.

image

Okna drewniane wykonywane są w oparciu o drewno klejone sosnowe lub egzotyczne.

Stosujemy wysokiej klasy okucia obwiedniowe firmy GU. Szyby w standardzie posiadają współczynik przenikania ciepła U=1.0.

Podobnie jak drzwi okna również malowane są ekologicznymi lazurami bądź farbą kryjącą w dowolnym kolorze RAL. Do okien posiadamy w sprzedaży aluminiowe parapety zewnętrzne oraz wykonujemy drewniane parapety wewnętrzne.

Do naszych produktów oferujemy fachowy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dendropinus - Wszystkie prawa zastrzeżone