Budzyno Bolki 5A, 06-200 Maków Mazowiecki, e-mail: biuro@dendropinus.pl , tel: 604 156 008, 798 712 023

O Firmie

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Powyższa witrynka przedstawia w wielkim skrócie czym zajmuje się firma Dendro-Pinus. Nazwa jej pochodzi od łacińskich słów określających podstawowy materiał jaki wykorzystujemy w procesie produkcyjnym - czyli drewno sosnowe. Firma istnieje od 1996 roku.

Na początku zajmowała się drobnymi usługami stolarskimi, z czasem jednak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku przekształciła się w małą firmą produkcyjną stolarki budowlanej.  Z pasją podchodzimy do naszego zawodu i staramy się produkty nasze nie traktować jako wyrób z taśmy lecz wlać w nie odrobinę naszego serca i ducha artyzmu, dlatego też każdy produkt jest wykonywany indywidualnie pod potrzeby klienta. Cały proces technologiczny prowadzony jest w naszym zakładzie począwszy od przetarcia drewna na traku poprzez suszenie obróbkę aż do ukończenia produktu w malarni i okuwalni.

Drzwi drewniane wykonujemy w oparciu o drewno wielowarstwowo klejone i obłogowane naturalnymi okleinami w grubości 2 lub 4 mm. Produkty pokryte są ekologicznymi lazurami lub farbą w dowolnym kolorze RAL.

Drzwi zewnętrzne wykonujemy w grubościach 68 lub 58 mm z wypełnieniem wewnątrz pianką poliuretanową.

Drzwi wewnętrzne mają grubość 42 mm. Do wypełnień w drzwiach używamy wysokiej klasy sklejek wodoodpornych. Okucia stosujemy z regulacją w trzech płaszczyznach.

Okna drewniane wykonywane są w oparciu o drewno klejone sosnowe lub egzotyczne.

Stosujemy wysokiej klasy okucia obwiedniowe firmy GU. Szyby w standardzie posiadają współczynnik przenikania ciepła U=1.0.

Podobnie jak drzwi okna również malowane są ekologicznymi lazurami bądź farbą kryjącą w dowolnym kolorze RAL. Do okien posiadamy w sprzedaży aluminiowe parapety zewnętrzne oraz wykonujemy drewniane parapety wewnętrzne.

Do naszych produktów oferujemy fachowy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Certyfikaty


okno Londyn
1
9
4
7
2
10
5
6
8
3
Producent okien i drzwi drewnianych
Prezentujemy Państwu w tym miejscu szeroki wybór drzwi wykonanych z najwyższej jakości drewna. Od blisko dwudziestu lat nasza firma zajmuje się projektowaniem i realizacją stolarki budowlanej. Dzięki temu możemy zaoferować unikalne, wykonane z precyzją drzwi drewniane.